Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Kraków Adres : Zagaje 71 , Gość Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Sacmi - Packing & Chocolate

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę przedsiębiorstw działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w efekcie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym obszarem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w branży spożywczej od wymyślania począwszy, przez wytwarzanie, doręczenie, aż po skutecznie działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie technologie dystrybucji produktu czy technologie automatyzacja pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich kwalifikacje oraz osiągalność całej rozpiętości maszyn specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w stadium wymyślania, stworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i całkowicie przystosowanych do swoistych wymogów występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest kreowanie zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora otrzymać może automatyczną linię produkcyjną, gdzie skończony produkt zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Współpracując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i sprawny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć możliwe straty z tego tytułu.

Numer ogłoszenia : 9649
Liczba odsłon: 7, dzisiaj0