Salon optyczny Oko Design

 


Salon optyczny Oko Design mieszczący się w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 51/A to miejsce, gdzie pracują pasjonaci zajmujący się optyką i posiadający w tym zakresie wiele lat doświadczenia. Stworzyliśmy dla wszystkich miejsce, gdzie mogą liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze właściwych okularów dla siebie. Dbamy o to, by każdy kto odwiedzi nasz salon mógł liczyć na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście. Dlatego zapraszamy do naszego salonu, a także zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej https://www.oko-design.com.


 


Proponujemy naszym klientom szeroki wybór oprawek do okularów, dlatego każdy niezależnie od oczekiwań estetycznych może liczyć na to, że znajdzie dla siebie atrakcyjne okulary. Oczywiście za naszą pracą stoi nowoczesne laboratorium i sprzęt, który pozwala na wykonanie okularów z największą precyzją. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z wykonanych przez nas okularów. Oprócz klasycznych szkieł wykonujemy także okulary progresywne, a jedną z naszych usług są okulary za godzinę – ekspresowa usługa, w ramach której swoje okulary możecie mieć już po godzinie. Klienci mogą również liczyć na kompleksową obsługę serwisową, wykonujemy bowiem naprawy okularów.


 


Jeśli planujecie zakup okularów zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Chętnie podpowiemy jakie wybrać okulary, zaproponujemy ciekawe rozwiązania. Jesteśmy dostępni od Poniedziałku do


 


Piątku w godzinach 11-19 i w sobotę między 10 a 14.


 


Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszej usługi zapraszamy do kontaktu: +48 12 222 53 38,
oko@oko-design.com. Chętnie odpowiemy na każde pytanie odnoszące się do okularów, oprawek, szkieł, napraw.


 

Kategoria ogłoszenia : Pozostałe

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Kraków
Dodał : Oko Design
https://www.oko-design.com
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen